OBALY 2019 OBALY 2019
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


„OBALY 2018“ z pohledu obalové asociace

Veletrh OBALY je sice oproti veletrhu Reklama Polygraf nováčkem, přesto je veřejností vnímán jako veletrh, který má potenciál. Ohlasy jsou zatím ze strany vystavovatelů i návštěvníků pozitivní. Odborným garantem veletrhu byl v loňském i letošním roce obalový institut SYBA, určitě je tedy zajímavé podívat se na veletrh i očima této profesní asociace.

03.07.2018 09:26:23 Více  

Ohlasy na letošní ročník veletrhů Reklama Polygraf a Obaly jsou velmi příznivé!

Letošní velmi úspěšný ročník známých veletrhů je za námi. A spokojeni se zdají být jak vystavovatelé, tak i návštěvníci. Vedle řady zajímavostí, inspirací či podnětných setkání a obchodních schůzek, je především návštěvníky velmi pozitivně hodnocen kvalitativní posun veletrhů, ve smyslu hned několika českých či evropských premiér tiskových technologií, které proběhly na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany.

21.06.2018 12:01:58 Více  

PODĚKOVÁNÍ

Vážení vystavovatelé a obchodní partneři,

dovolte, abychom Vám touto cestou poděkovali za účast a spolupráci v rámci veletrhů REKLAMA POLYGRAF a OBALY.

Přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů a těšíme se opět v roce 2019!

 

19.06.2018 15:15:56 Více  

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford ve Vstupní hale II

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford ve Vstupní hale II

 

Přijďte si prohlédnout legendární Mustang v jeho inovovaném provedení, naše nejpopulárnější SUV model Kuga. Vystavíme i kompaktní SUV Ford EcoSport a 8–9místné Tourneo Custom. Přítomní specialisté vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění.

 

Při příležitosti veletrhů REKLAMA POLYGRAF, OBALY a EVENT DAY je pro vás připravena i zvýhodněná nabídka. Aktuální nabídku skladových vozů naleznete na www.fordskladem.cz

 

25.05.2018 13:20:47 Více  

Nový DUOBLADE S představí na veletrhu ARCON Machinery

Zařízení, které bude zajímat především výrobce etiket a tiskaře pro následné zpracování, představí na letošním veletrhu OBALY společnost ARCON Machinery, a.s.

24.05.2018 08:01:08 Více  

Veletrh OBALY a Obal roku letos společně!

Veletrh OBALY je vhodně tématicky spojen nejenom s veletrhem REKLAMA POLYGRAF, ale neméně šťastné je i jeho propojení s prestižní soutěží Obal roku. Tuto soutěž organizuje Obalová asociace SYBA, která na ni jako jediný subjekt v Čechách obdržela i certifikaci.

14.05.2018 13:56:32 Více  

Za plastovými obaly na veletrh Obaly 2018…

Obaly nejsou jen líbivé skládačkové potištěné krabičky, ale i balicí systémy z kovu, dřeva a v dnešní době především z plastů.  Některé z těchto typů obalů najdeme i v rámci veletrhu OBALY. A protože veletrh není směřován přímo na technologii výroby, ale na samotné výrobky, návštěvníci zde najdou především inspiraci pěknými designy. A chybět nebude ani materiálová inspirace využitelná v oblasti reklamy a POS.

03.05.2018 15:42:40 Více  

Obaly s přidanou hodnotou

Tlak na výrobce obalů v množství současné konkurence je opravdu značný, a i z tohoto důvodu určitě stojí za to se inspirovat, ať již na národních či mezinárodních veletrzích, kde se vystavovatelé i návštěvníci mohou na poměrně zkoncentrované ploše setkat s řadou trendů, které mohou modifikovaně uplatnit ve své vlastní výrobě. Se zajímavými obalovými řešeními se na výstavišti PVA EXPO v Letňanech mohou návštěvníci setkat na specializovaném veletrhu OBALY.

05.04.2018 08:55:19 Více  

Kvalitní obal dělá kvalitní materiál

Na veletrhu OBALY i REKLAMA POLYGRAF nebude chybět ani řada zajímavých obalových designů. Vedle výrobců obalů se budou na výstavní ploše prezentovat i dodavatelé materiálů. Ať již obal, POS či nějaký typ reklamního sdělení plošného či prostorového charakteru je závislý nejenom na kvalitě tisku či výroby, ale výsledný vjem je velmi často dán právě i výběrem kvalitního materiálu.

16.03.2018 14:58:25 Více  

Svět etiket a lepíků k obalům patří!

K obalům se řadí i řada pomocných obalových prostředků. K marketingově  nejvýraznějším patří etikety, visačky či různé typy lepíků. Ani na nadcházejícím veletrhu OBALY nebude tento sortiment chybět. A o tom, jak je portfolio těchto produktů ve skutečnosti široké se můžeme přesvědčit nejenom na návštěvě veletrhu, ale i v každodenním běžném životě.

27.02.2018 10:04:29 Více  následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva RP 2017