OBALY 2019 OBALY 2019
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Za plastovými obaly na veletrh Obaly 2018…


Obaly nejsou jen líbivé skládačkové potištěné krabičky, ale i balicí systémy z kovu, dřeva a v dnešní době především z plastů.  Některé z těchto typů obalů najdeme i v rámci veletrhu OBALY. A protože veletrh není směřován přímo na technologii výroby, ale na samotné výrobky, návštěvníci zde najdou především inspiraci pěknými designy. A chybět nebude ani materiálová inspirace využitelná v oblasti reklamy a POS.

 

Veletrhy REKLAMA POLYGRAF  i  OBALY patří k nejznámějším veletrhům svého druhu nejenom v ČR, ale i ve střední Evropě. Proto není divu, že ochutnávková veletržní nabídka je každoročně velmi široká a stále více lákavější pro větší počet návštěvníků z řad odborné veřejnosti. Na široké portfolio se lze podívat z různých úhlů pohledu, tedy i z toho materiálového. A s plasty v podobě fólií, desek, obalů, reklamních předmětů i dalších produktů se lze setkat na ploše výstaviště téměř všude.

 

Na realizace řady projektů dodá materiál od řady výrobců FTP Plastics

FTP Plastics má za partnery řadu světových firem, od kterých prodává materiály pro nejrůznější typy aplikací od stavebnictví, průmyslová odvětví až po reklamu. Světelná reklama, výstavní a prodejní systémy, displeje a označovací systémy, desky potištěné sítotiskem či digitálně – to je jen část portfolia oblasti reklamy, kde se lze s materiálem od této společnosti setkat. Na příklad pro oblast výroby světelné reklamy společnost dodává jak průsvitné desky včetně desek určených pro rovnoměrný rozptyl světla, tak i materiály určené pro výrobu neprůsvitných konstrukčních nebo designových součástí.  Materiály Dibond přestavují v této oblasti zejména ve spojení s využitím LED diod velmi zajímavé řešení , a to i díky schopnosti odvádět teplo.

 

Fixace produkt chrání i dotváří vizuální vjem

U řady produktů je nutné použít i vnitřní vybavení krabice, tedy fixaci. Ve spojení s bonboniérou, cukrářského či pekárenského zboží apod., vhodně zvolená fixace v podobě lisované folie poskytuje produktu nejenom dokonalou ochranu, ale může i vylepšit celkový vizuální vjem. Plastové fixace, včetně metalizovaných folií vyrábí polská společnost Roboplast Sp. z o.o. Vedle líbivých zlatých či jinak metalizovaných prolisovaných přířezů na bonboniéry, společnost vyrábí i hotové obaly v podobě tray, tácky, obchodní a přepravní typy balení. Firma patří k předním inovátorům na polském trhu a již několikrát za své inovace získala řadu prestižních ocenění.

 

Svět dóz a kelímků

Historicky se veletrhu zúčastňuje i Tvar Pardubice a pravidelně přiváží na výstaviště nejenom standardní a velmi kvalitní výrobky, ale i novinky. I když společnost dělá řady typově velmi různých vstřikovaných obalů i domácích produktů, k nejznámějším patří kosmetické kelímky. Ty vyrábí jak v jedno, tak i dvouplášťové podobě v různých velikostech, tvarech i s řadou dekorací.


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva RP 2017