OBALY 2018 OBALY 2018
Event venue - LETŇANY
PVA EXPO PRAGUE

You will find at the fair - OBALY 2018


Biologicky rozložitelný obal ubrousků Smart Wipes vyroben v OTK GROUP, a.s.

Exhibitor: OTK GROUP, a.s. - Hala - 3A18

Jako reakci na dnešní zrychlený životní styl jsme vyvinuli v OTK GROUP ve spolupráci s holandským výrobcem hygienických produktů unikátní jednorázové balení vlhčených ubrousků. Rychlé a pohodlné použití produktů se stává životním stylem. Digitální tisk obalu umožňuje tisk variabilních dat, vzorů, barevných variant, které odpovídají různým možnostem použití produktu. Spotřebitel nemá v reálném životě čas řešit separaci obalu. Obal funguje na principu „použij vlhčený ubrousek, obal zahoď“. Spotřebitel nemusí mít obavu z negativního dopadu na životní prostředí. Obal je biologicky rozložitelný. Je vyroben na přírodní bázi, a to z kukuřice a škrobu.

Designer:

Autor Designu: Mark Bevers - Smart Wipes

Výrobce obalu:

OTK GROUP, a.s.


Aplikace digitálního 3D zušlechťování na stánku KONICA MINOLTA

Exhibitor: Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. - Hala - 3A01

Konica Minolta se na veletrhu REKLAMA POLYGRAF a veletrhu OBALY bude prezentovat ukázkami aplikací digitálního 3D zušlechťování tiskovin technologií MGI JetVarnish, a to aplikacemi UV laku a metalických fólií. Tato technika přidává tiskovým aplikacím kromě lepšího vizuálního vjemu také rozměr doteku. Technologie 3D zušlechťování začíná být hojně využívaná v marketingové komunikaci mnoha světových značek, zejména kvůli vyšší odezvě koncových klientu na tiskové produkty.

Konica Minolta dále představí aktuální portfolio svých digitálních tiskových strojů řady AccurioPress, aplikaci pro rozšířenou realitu KM Vision či kalkulace tisku Calso, nebo příklady průmyslového využití inkjetových tiskových hlav Konica Minolta.


Paketo.one český výrobce kartonových obalů a POS/POP materiálů

Exhibitor: G.N.P. spol. s r.o. - Hala - 3A26

Jsme česká firma působící v oblasti kartonů, lepenky a obalů již více jak 20 let. Vyvíjíme a vyrábíme kartonové POS/POP materiály a obaly. Specializujeme se především na podlahové a pultové reklamní stojany, displeje, poutače a dárkové, reklamní a prodejní obaly. Klademe důraz na profesionalitu a kvalitu výrobků bez ohledu na velikost zakázky. Realizujeme objednávky velkých zákazníků s náročným logistickým servisem, ale i drobných odběratelů požadujících malosériovou výrobu. Díky nejmodernějším tiskovým a řezacím technologiím jsme schopni zpracovat náročné zakázky včetně tisku ve fotografické kvalitě.


Zakázková výroba plně barevných etiket – digitální tiskárny etiket vhodné pro flexibilný produkci

Exhibitor: MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o. - Hala - 3A02

Společnost MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r. o. se zařadila mezi významné dodavatele digitálních technológií ( laserová, inkoustová  , memjet ). Tyto technologie  z roka na rok  nachází větší uplatnění u zákazníků, kteří se zaměřují na efektivní výrobu a dokáží flexibilně reagovat na potřeby jejich odběratelů . Námi nabízené technologie připravy plnobarevných etiket typu z role na roly jsou připravené k aplikaci přímo na výrobky. Tímto řešením se skrátí samotný čas finalizace výrobku a výrobek múže být rychleji expedován ke konečnému odběrately. Samotné plnobarevné etikety je možné tisknout jednotlivě nebo navinout na roly, záleží od samotné finální aplikace na výrobky.

 

Námi nabízené řešení minimalizují potřebu tvorby skladových zásob těchto etiket před samotnou výrobou , co v neposlední řadě snižuje vázanost nemalých finančních prostředků a předchází připadným strátám. V dnešní dynamické době s neustále sa vyvíjející legislativou požadující stále větší obsah informacíi uvedených na samotném výrobku jsou namí nabízené řešení vhodnou alternativou, jak se s touto situací profesionálně vyspořádat.

 

Závěrem si Vás dovolujeme pozvat na náš stánek v hale 3 číslo stánku 3A02, kde se budete moci seznámit s nejnovějšími nabízenými technologiemy přímo v provozu a blíže se seznámit s možnostmi, které samotné zařízení nabízejí .


NAŠE ČOKOLÁDA VE VAŠÍ KRABIČCE

Exhibitor: Profi-tisk group s.r.o. - Hala - 3A35

Obdarujte své obchodní partnery kvalitní čokoládou.


Společnost Profi-tisk group s.r.o. je výrobce čokoládových produktů, na trhu uváděných pod obchodní značkou Choco Bonté, a zároveň tiskárna vyrábějící obaly a další tiskoviny. Díky tomuto spojení dokážeme komplexně zajistit netradiční prezentaci Vaší firmy, v originálním obalu, s vysoce jakostní čokoládou uvnitř, buď ve formě čokoládových pralinek nebo široké škále tabulkových čokolád. Grafický návrh Vám rádi zhotovíme zdarma a hotový produkt dodáme klidně i do týdne.
Naše cukrářky připravují 29 druhů ručně vyráběných pralinek. Ty Vám zabalíme do bonboniér různých velikostí (po 4, 5, 8, 12, 16 a 24 ks v balení dle vlastního výběru).
Výrobky zhotovujeme ve vlastní chráněné dílně. Díky tomu Vám můžeme vystavit potvrzení o poskytnutí náhradního plnění.

 

Kontaktujte nás: tel.: 775 905 717,   

e-mail: obchod@chocobonte.cz, www.chocobonte.cz


Plan of exhibition area

Final report 2017