OBALY 2017 OBALY 2017
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - OBALY 2017


Ručne vyrábané čokoládové produkty a personalizovaná čokoládová reklama

Vystavovatel: Chocolate Patrik s.r.o. - Hala -

 

Spoločnosť Chocolate Patrik je výrobcom ručne vyrábaných čokoládových produktov a personalizovanej čokoládovej reklamy z kvalitnej belgickej čokolády. Máte firmu, zamestnancov, množstvo priateľov alebo budete mať firemný event? Poďakujte im, aj Vy. Nechajte si navrhnúť jedinečnú sladkú čokoládovú reklamu, ktorá zaujme a poteší zároveň. Stačí, ak si vyberiete z našej ponuky bonboniér alebo iný čokoládový produkt na mieru, do ktorého si môžete sami navoliť čokoládové pralinky podľa vlastnej chuti a vo finálnom kroku napersonalizovať škatuľku napr. aj v korporátnych farbách vašej spoločnosti, či už kreatívnym papierom, stuhou, zlatením alebo iným grafickým motívom.

 

Chocolate Patrik s.r.o., Páterova 89, 048 01 Rožňava, Slovakia info@chocolatepatrik.com / +421 (0) 908 929 784 / www.chocolatepatrik.com / fb: chocolatepatrik


StreamTech.tv

Vystavovatel: StreamTech.tv - Hala -

StreamTech.tv je první technická internetová televize, která slouží k prezentaci firemních videí a jejich produktů. Představuje zajímavosti z oblasti technologií, techniky a průmyslu pro odbornou i laickou veřejnost. Firmy tím využívají unikátní prezentaci formou webového portálu i pravidelného Newsletteru.

 

Více na: www.streamtech.tv


OBAL ROKU - Obalová soutěž o nejlepší obalová řešení

Vystavovatel: OBALOVÝ INSTITUT SYBA s.r.o. - Hala 3 - A36

 

Uzávěrka přihlášek do soutěže je 31. května 2017.

Hodnocené kategorie: Potraviny, Nápoje, Kosmetika, Farmaceutické produkty, Čistící a prací prostředky, Elektronika a spotřebiče, Automotive (přepravní a průmyslové obaly), Dárkové obaly, POP&POS displeje, Etikety a Ostatní.

Otevřená soutěž  určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na  trhu objevují. Je dána možnost veřejně ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění během PackSummit 2017. 

Soutěž je certifikována pro vstup do světové soutěže WorldStar Packaging Awards.


DESIGN TOUCH - Soutěž o nejlepší obalový design

Vystavovatel: OBALOVÝ INSTITUT SYBA s.r.o. - Hala 3 - A36

 

 

Soutěž, kterou organizuje Obalová Asociace SYBA (certifikovaná pro světovou soutěž WorldStar Packaging Awards). Porota je složená ze světových odborníků z oblasti marketingu, designu. Hodnotí se nejen grafický design obalu, ale i další marketingové aspekty. Nejbližší uzávěrka je 31.1.2018.


PROVEDEME VÁS SVĚTEM BALICÍCH TECHNOLOGIÍ

Vystavovatel: TECHNOLOGY s.r.o. - Hala 3 - A18

Přijměte pozvání k návštěvě naší expozice a využijte možnosti prohlédnout si inovace ve světě balicích technologií. Nabízíme balicí stroje od předních výrobců na trhu - pro balení do teplem smrštitelné fólie, ovinovací stoje, lepicí stroje, páskovací stroje, etiketovací stroje, atd. poskytujeme záruční i pozáruční servis. Součástí naší nabídky je široký sortiment obalových materiálů – teplem smrštitelné fólie, stretch fólie pro strojní i ruční páskování, lepicí pásky, vázací pásky, bublinkové fólie. Těšíme se na setkání s Vámi.


Od konstrukce obalu, grafiky přes funkční vzorek až k malosériové výrobě obalů

Vystavovatel: Macron Systems, spol. s r.o. - Hala 3 - A28

Firma Macron Systems dodává technologie partnerských firem Esko, Efi Jetrion, Domino a AB Graphic, se kterými roky spolupracuje, do různých polygrafických firem. Naleznete je především u mnoha domácích či nadnárodních výrobců, kteří se specializují jak na velké, tak i malé série obalů vč. speciálních, výrobu etiket a jejich dokončující zpracování. Při příležitosti veletrhu se Macron zaměří na požadavky nové skupiny zákazníků, jako jsou např. menší výrobci potravin, cukrovinek, potravinových doplňků atp. vyžadující malé série nápaditých obalů. Přesvědčíte se o tom, že vytvoření originálního obalu pomocí konstrukčního softwaru ArtiosCAD zvládne doslova každý a že plotry Kongsberg jsou ideálním řešením pro rychlou a úspornou výrobu obalů bez nutnosti pořízení výsekové formy a složité přípravy stroje.


Kompletní řešení v oblasti značení, balení a aplikace etiket

Vystavovatel: Arcon Machinery a.s. - Hala 3 - A26

Společnost Arcon Machinery a.s. je výhradním distributorem firem Domino UK Ltd., Trojanlabel, Valloy Incorporation, Intrex a dalších. Společnost Domino UK Ltd. získala vedoucí postavení ve výrobě a prodeji průmyslového bezkontaktního značení produktů a laserové technologii. Abychom byli schopni zákazníkovi nabídnout komplexní řešení v oblasti značení obalů, rozšířili jsme naši nabídku o kompaktní tiskárny barevných etiket. Jedná se o tiskárny TrojanOne využívající inkoustovou technologii Memjet a laserové tiskárny ANYTRON. Pro finální výrobu etiket slouží digitální dokončovací zařízení s laminační jednotkou DB320 a ANYCUT.


Obalový Institut SYBA

Vystavovatel: OBALOVÝ INSTITUT SYBA s.r.o. - Hala 3 - A35

Sdružuje a prosazuje zájmy subjektů činných v sektoru balení, obalových prostředků, strojů a materiálů.  Poskytuje členům řadu výhod a služeb, pořádá středoevropskou obalovou konference PackSummit. Úzce spolupracuje s průmyslovými svazy, ministerstvy, inspekcemi, vzdělávacími  institucemi a zkušebnami., odborným tiskem.

Další aktivity: vzdělávací program OBALOVÁ AKADEMIE, organizuje prestižní obalovou soutěž o nejlepší obaly - OBAL ROKU (certifikace pro WorldStar Packaging Awards), soutěž o nejlepší obalový design DESIGN TOUCH, lobbing, legislativa, workshopy, tvorba technických norem, poradenství a konzultace v oblasti balení a obalové ekologie, vydává elektronický newsletter CS Packaging News, spravuje veřejný katalog dodavatelů…

 

 


Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet nový vůz Volkswagen Crafter

Vystavovatel: Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. - Hala -

 

Porsche Praha-Smíchov a Porsche Praha-Prosek Vám na výstavě představí zcela nový vůz Volkwagen Crafter, který získal prestižní ocenění Internation Van of the Year 2017, v rámci unikátní roadshow Crafter Experience. Na místě si budete moci prohlédnout různé varianty vozu Crafter, absolvovat testovací jízdy, porovnat si původní a nový Crafter nebo soutěžit o zapůjčení Craftera na víkend.  Navíc si na místě budete moci vyzkoušet nejnovější technologie jako je třeba PARK ASSIST nebo TRAILER ASSIST. Více informací zjistíte na webovém odkazu: http://crafterexperience.cz/porschesmichov/ nebo http://crafterexperience.cz/porscheprosek/.


Plán výstaviště