OBALY 2018 OBALY 2018
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - OBALY 2018


Paketo.one český výrobce kartonových obalů a POS/POP materiálů

Vystavovatel: G.N.P. spol. s r.o. - Hala 3 - A26

Jsme česká firma působící v oblasti kartonů, lepenky a obalů již více jak 20 let. Vyvíjíme a vyrábíme kartonové POS/POP materiály a obaly. Specializujeme se především na podlahové a pultové reklamní stojany, displeje, poutače a dárkové, reklamní a prodejní obaly. Klademe důraz na profesionalitu a kvalitu výrobků bez ohledu na velikost zakázky. Realizujeme objednávky velkých zákazníků s náročným logistickým servisem, ale i drobných odběratelů požadujících malosériovou výrobu. Díky nejmodernějším tiskovým a řezacím technologiím jsme schopni zpracovat náročné zakázky včetně tisku ve fotografické kvalitě.


NAŠE ČOKOLÁDA VE VAŠÍ KRABIČCE

Vystavovatel: Profi-tisk group s.r.o. - Hala 3 - A35

Obdarujte své obchodní partnery kvalitní čokoládou.


Společnost Profi-tisk group s.r.o. je výrobce čokoládových produktů, na trhu uváděných pod obchodní značkou Choco Bonté, a zároveň tiskárna vyrábějící obaly a další tiskoviny. Díky tomuto spojení dokážeme komplexně zajistit netradiční prezentaci Vaší firmy, v originálním obalu, s vysoce jakostní čokoládou uvnitř, buď ve formě čokoládových pralinek nebo široké škále tabulkových čokolád. Grafický návrh Vám rádi zhotovíme zdarma a hotový produkt dodáme klidně i do týdne.
Naše cukrářky připravují 29 druhů ručně vyráběných pralinek. Ty Vám zabalíme do bonboniér různých velikostí (po 4, 5, 8, 12, 16 a 24 ks v balení dle vlastního výběru).
Výrobky zhotovujeme ve vlastní chráněné dílně. Díky tomu Vám můžeme vystavit potvrzení o poskytnutí náhradního plnění.

 

Kontaktujte nás: tel.: 775 905 717,   

e-mail: obchod@chocobonte.cz, www.chocobonte.cz


Závěrečná zpráva RP 2017

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje