OBALY 2017 OBALY 2017
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - OBALY 2017


OBAL ROKU - Obalová soutěž o nejlepší obalová řešení

Vystavovatel: OBALOVÝ INSTITUT SYBA s.r.o. - Hala 3 - A36

 

Uzávěrka přihlášek do soutěže je 31. května 2017.

Hodnocené kategorie: Potraviny, Nápoje, Kosmetika, Farmaceutické produkty, Čistící a prací prostředky, Elektronika a spotřebiče, Automotive (přepravní a průmyslové obaly), Dárkové obaly, POP&POS displeje, Etikety a Ostatní.

Otevřená soutěž  určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na  trhu objevují. Je dána možnost veřejně ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění během PackSummit 2017. 

Soutěž je certifikována pro vstup do světové soutěže WorldStar Packaging Awards.


Obalový Institut SYBA

Vystavovatel: OBALOVÝ INSTITUT SYBA s.r.o. - Hala -

Sdružuje a prosazuje zájmy subjektů činných v sektoru balení, obalových prostředků, strojů a materiálů.  Poskytuje členům řadu výhod a služeb, pořádá středoevropskou obalovou konference PackSummit. Úzce spolupracuje s průmyslovými svazy, ministerstvy, inspekcemi, vzdělávacími  institucemi a zkušebnami., odborným tiskem.

Další aktivity: vzdělávací program OBALOVÁ AKADEMIE, organizuje prestižní obalovou soutěž o nejlepší obaly - OBAL ROKU (certifikace pro WorldStar Packaging Awards), soutěž o nejlepší obalový design DESIGN TOUCH, lobbing, legislativa, workshopy, tvorba technických norem, poradenství a konzultace v oblasti balení a obalové ekologie, vydává elektronický newsletter CS Packaging News, spravuje veřejný katalog dodavatelů…

 

 


Kompletní řešení v oblasti značení, balení a aplikace etiket

Vystavovatel: Arcon Machinery a.s. - Hala -

Společnost Arcon Machinery a.s. je výhradním distributorem firem Domino UK Ltd., Trojanlabel, Valloy Incorporation, Intrex a dalších. Společnost Domino UK Ltd. získala vedoucí postavení ve výrobě a prodeji průmyslového bezkontaktního značení produktů a laserové technologii. Abychom byli schopni zákazníkovi nabídnout komplexní řešení v oblasti značení obalů, rozšířili jsme naši nabídku o kompaktní tiskárny barevných etiket. Jedná se o tiskárny TrojanOne využívající inkoustovou technologii Memjet a laserové tiskárny ANYTRON. Pro finální výrobu etiket slouží digitální dokončovací zařízení s laminační jednotkou DB320 a ANYCUT.


DESIGN TOUCH - Soutěž o nejlepší obalový design

Vystavovatel: OBALOVÝ INSTITUT SYBA s.r.o. - Hala 3 - A36

 

 

Soutěž, kterou organizuje Obalová Asociace SYBA (certifikovaná pro světovou soutěž WorldStar Packaging Awards). Porota je složená ze světových odborníků z oblasti marketingu, designu. Hodnotí se nejen grafický design obalu, ale i další marketingové aspekty. Nejbližší uzávěrka je 31.1.2018.